Sprzątanie osiedli Warszawa

Sprzątanie osiedli

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych – Warszawa i okolice.

Zapraszamy do współpracy Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie i Administratorów osiedli. Sprzątanie osiedli w mieście Warszawa i okolicach to jedna z naszych specjalności. Dbamy, aby obsługiwane przez nas osiedla były czyste, schludne i zadbane. W blokach i kamienicach myjemy klatki schodowe, windy, włączniki, okna. Pamiętamy o myciu cokołów i poręczy. Z terenu zewnętrznego usuwamy śmieci, liście, śnieg i lód. Odśnieżamy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Mamy do tego odpowiednie sprzęt: odśnieżarki spalinowe i samochód z pługiem. Dbamy o tereny zielone: kosimy i podlewamy trawniki, zgrabiamy liście, przycinamy krzewy, sadzimy kwiaty. Na życzenie klientów zapewniamy profesjonalne usługi ogrodnicze (aranżacja zieleni, przycinanie drzew, nasadzenia, zakładanie trawników). Maszynowo myjemy parkingi podziemne i doczyszczamy klatki schodowe. Poniżej przykładowy zakres prac:

5 x w tygodniu (pn-pt):
Zamiatanie i mycie klatek schodowych i korytarzy.
Mycie drzwi wejściowych, elementów ze stali nierdzewnej, przeszkleń.
Sprzątanie komór śmietnikowych.
Opróżnianie koszy.
Sprawdzenie czystości w garażu i usuwanie z niego śmieci.
Usuwanie śmieci z trawników, chodników, ulic, parkingów, podjazdów i zjazdów garażowych, placu zabaw.
Zamiatanie i sprzątanie chodników, placu zabaw, ulic.

3 x w tygodniu:
Czyszczenie skrzynek na listy, gablot i tablic informacyjnych, poręczy.

1 x w tygodniu:
Ścieranie kurzu z kontaktów elektrycznych.
Dezynfekcja komór śmietnikowych.

Sprzątanie pomieszczeń biurowych i wspólnot mieszkaniowych w Warszawie
Sprzątanie osiedli

2 x w miesiącu:
Ścieranie kurzu z grzejników

1 x w miesiącu:
Mycie balustrad, drzwi do pomieszczeń wspólnych (np. piwnic, garażu, pomieszczeń technicznych).
Sprzątanie pomieszczeń administracyjnych.
Usuwanie kurzu z szafek licznikowych, tablic i znaków informacyjnych, skrzynek i gaśnic p-poż.

1 x na kwartał:
Mycie okien, lamp i opraw oświetleniowych.
Czyszczenie barierek schodowych.
Kompleksowe czyszczenie pomieszczeń technicznych.
Maszynowe mycie posadzki garażu.

W miarę potrzeb:
Usuwanie pajęczyn.
Koszenie trawników
Usuwanie chwastów z terenów utwardzonych
Wykonywanie oprysku roślin
Nawożenie i przycinanie roślin, zgodnie z zasadami sztuki ogrodniczej
Uzupełnianie nasadzeń
Pielenie
Odśnieżanie podjazdów i zjazdów garażowych, ciągów jezdnych, chodników, parkingów, miejsc postojowych.

Sprzątanie osiedli

Zarządzasz wspólnotą mieszkaniową na terenie Warszawy? Zamów profesjonalną firmę sprzątającą!

Oczywiście częstotliwość i ostateczny zakres prac ustalamy indywidualnie, dostosowujemy je do wymagań klientów oraz specyfiki osiedla.

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych to odpowiedzialne zajęcie, dlatego dbamy, aby pracownicy, wykonujący to zadanie byli odpowiednio przeszkoleni w zakresie stosowanej chemii, znali dokładnie zakres swoich obowiązków oraz byli uprzejmi i kulturalni. Z naszej strony zapewniamy stały nadzór nad świadczonymi usługami. Każde z osiedli mieszkaniowych oraz każdy z bloków ma swojego opiekuna, który kontroluje pozostałych członków ekipy sprzątającej.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość usług sprawiają, że jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem. Oferujemy sprawne sprzątanie osiedli w Warszawie w rozsądnej cenie, dlatego jeżeli

Chcesz zlecić usługę? Masz pytanie?

Sprzątanie osiedli – Warszawa. Profesjonalnie i skutecznie!

Sprzątanie osiedli to kwestia, z którą zmaga się wiele spółdzielni mieszkaniowych, nie tylko w mieście Warszawa. Z pomocą przychodzi jednak nasza firma sprzątająca. Usuniemy kurz i inne zabrudzenia z części wspólnych tak, aby mieszkanie na osiedlu było jeszcze przyjemniejsze. Uporządkujemy teren wokół budynków tak, aby był estetyczny i cieszył oko. Nasze usługi to najlepszy sposób na regularne pozbywanie się śmieci, kurzu i liści. Sprzątanie osiedli w Warszawie jeszcze nigdy nie było tak proste. Wystarczy zgłosić się do naszej firmy, a zadbamy o to, aby osiedla były czyste i piękne zarówno dla mieszkańców, jak i gości.

Czysta i bezpieczna okolica? Z nami to możliwe!

Zaśmiecone osiedle jest problemem dla mieszkańców i osób odwiedzających. Każdy chciałby, żeby wejście i klatka schodowa były czyste, jednak kwestie utrzymania porządku często są problematyczne. Korzystając z usług naszej firmy, administratorzy budynków zyskują pewność, że osiedle będzie nienagannie się prezentowało. Sprzątanie osiedli w Warszawie w naszym wykonaniu obejmuje m.in. oczyszczenie wewnętrznych części wspólnych w budynku z kurzu i brudu, jak i usuwanie liści oraz odśnieżanie zimą. Dzięki temu przestrzeń mieszkaniowa jest nie tylko czysta, ale też bezpieczna. Co istotne, jesteśmy niezwykle elastyczni – oznacza to, że możemy indywidualnie ustalić zakres prac na danym osiedlu i dostosować je do jego specyfiki oraz wymagań zarządcy budynków. W przypadku zainteresowania naszą ofertą – zapraszamy do kontaktu.