Sprzątanie biur Warszawa

Profesjonalne sprzątanie powierzchni biurowych

Czyste, schludne biuro to nie tylko większy komfort pracy ale przede wszystkim przejaw profesjonalizmu i skuteczny sposób na pozostawienie dobrego wrażenia na klientach. Sprzątanie powierzchni biurowych w Warszawie to główny profil naszej działalności. Mamy duże doświadczenie (działamy od 2005 r.)  w zakresie organizacji pracy oraz doboru sprzętu i środków czystości. Nasza oferta obejmuje sprzątania jednorazowe np. po remoncie lub przed ważną wizytą/wydarzeniem oraz cykliczne np.: raz, trzy lub pięć razy w tygodniu. Prace porządkowe organizujemy zgodnie z oczekiwaniami klienta: godziny sprzątania dostosowujemy do jego potrzeb, oferujemy pełną dyspozycyjność. Sprzątamy we wczesnych godzinach rannych, w ciągu dnia i nocą. Do wykonania usługi zapewniamy odpowiedni sprzęt i środki czystości. Używamy odkurzaczy marki Profi wyposażonych w filtry HEPA, które potrafią zatrzymać kurz, komórki bakterii, pierwotniaków, grzybów, a także wirusy. Stosujemy skuteczną chemię do tzw doczyszczania i usuwania trudnych zabrudzeń np. w kuchniach i łazienkach oraz chemię pielęgnacyjną do codziennego sprzątania. Jest ona efektywna i ma ładny zapach. Jednocześnie nasza firma wdraża podejście Green Cleaning tzn. staramy się używać produktów ekologicznych, biodegradowalnych i zawierających jak najmniejsze ilości chemii. Na życzenie klienta możemy używać środków wyłącznie tego typu. Dostarczamy nie tylko środki czystości – zaopatrujemy biura w niezbędne artykuły higieniczne takie jak papier toaletowy, mydło, ręczniki papierowe i odświeżacze powietrza. Sprzątanie biur w mieście Warszawa to coś, na czym naprawdę się znamy.

Sprzątanie powierzchni biurowych
Sprzątanie biur

Sprzątamy powierzchnie biurowe na terenie całej Warszawy

Oprócz podstawowych prac porządkowych wykonujemy takie usługi jak pranie wykładzin, pranie kanap, foteli i krzeseł, mycie okien, mycie elewacji – również alpinistycznie. Zajmujemy się pielęgnacją roślin w biurach. Na życzenie klienta zapewniamy serwis dzienny, czyli obsługę zebrań, konferencji i eventów firmowych, podczas których panie sprzątające na bieżąco zmywają naczynia, kontrolują czystość toalet, wejścia itp. Sprzątanie pomieszczeń biurowych to odpowiedzialne zajęcie i dbamy o to, by wykonywali je solidni i uczciwi pracownicy. Osoby, które u nas pracują wyposażone są w imienne identyfikatory i schludne fartuszki lub koszulki.

W Warszawie sprzątamy nie tylko pomieszczenia biurowe

Firmy, zlecające nam sprzątanie biur mogą więcej uwagi poświęcić temu, co stanowi podstawowy aspekt ich działalności. Współpraca z nami przynosi wiele udogodnień w ich funkcjonowaniu. Są to wymierne korzyści ekonomiczne: minimalizacja kosztów zatrudnienia, odciążenie od problemów kadrowych takich jak absencja urlopowa lub chorobowa (organizujemy zastępstwa itp.), poza tym to my inwestujemy i dbamy o sprzęt sprzątający, zajmujemy się zakupem środków czystości i artykułów higienicznych. Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość świadczonych usług (posiadamy polisę oc na 200 000 zł).

Czyste biuro to wizytówka każdej firmy. Zadbamy o to. Częstotliwość i zakres prac ustalamy indywidualnie, dlatego jeżeli masz pytania:

Sprzątanie biur